Halı Yıkama

Pergamon Halı Yıkama olarak Bergama ilçesinde bulunan halı yıkama fabrikamız 2016 yılı itibari ile hizmetine başlamıştır. Hizmetine başladığı günden bu güne kadar elde etmiş olduğu bilgi ve birikimi müşterilerine profesyonel biz hizmet sunmak için kullanmaktadır. Pergamon Halı Yıkama vermiş olduğu hizmetleri hizmete giriş tarihi itibariyle en iyi seviyede yapmayı hedeflemiştir. Bünyesinde bulunan servis araçları ile ücretsiz servis imkanı sağlamakta ve Bergama nın tüm mahallelerine hizmet vermektedir.

Fabrikamız da halılarınız 12 adet fırçalı tam otomatik halı yıkama makinaları ile yıkanmakta olup 500 m2 kapalı alanda güneş ışığına ve toza maruz kalmadan steril ortamda kurutulmaktadır. Kurutulan halılar toz alma makinasından geçirildikten sonra paketleme yapılıp adresinize servis edilmektedir.

Bölgesinde hizmet veren halı yıkama fabrikaları arasında En İyi Hizmet veren halı yıkama fabrikalarından biri olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Bilgi ve İletişim:  0545 353 30 35

Makina halısı yıkama hizmetini veren edremit halı yıkama fabrikası müşterilerine profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Burhan.
Bergama şagi halı yıkama işini profesyonel olarak yapan firmamız adresinizden halılarınızı ücretsiz servisi ile gelip a.
Bergama Pergamon halı yıkama olarak yün halı yıkama yı profesyonel olarak yapmaktayız. Yün halılara öze.
El dokuma Halı Yıkama yıkama işlemi hassas olan halılardır . El Dokuma Halı Yıkama tecrübe isteyen uzman ellere teslim ed.
Bergama Halısı Yıkama BERGAMA HALISI NEDİR? Bergama ve çevresinde, geleneksel yöntemlerle dokunan, &.