Halı yıkama

Halı yıkama günümüze bakıldığı zaman artık her evin temel ihtiyaçlarından biri haline gelmiştir. Eski zamanları hatırlayanlar halı yıkamanın zorluklarını ve halıları yıkarken çektikleri çileyi çok iyi hatırlarlar. Litrelerce boşa giden su ve deterjanın yanı sıra yorgunlukta cabası durumundaydı.

2000 li yıllara genildiğinde bu işleri artık yapacak firmalar ve fabrikalar açılmaya başlandı. İşde halı yıkama fabrikamız 2016 yılı itibariyle hizmet vermeye başladı. Günün standartlarının üzerinde hizmet veren halı yıkama fabrikamız da Tam otomatik makinalar ile halı yıkama işlemi yapılmakta ve gün ışığına maruz kalmadan tozun kirin içinde olmadan kapalı ortamlarda halılar kurutulmaktadır.

Halı yıkama işimizi profesyonel olarak yapmakta siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiş bulunmaktayız. Halı yıkama aşamalarında tamamen insan sağllığına zararsız deterjanlar kullanılmakta ve sağlığınızı halı yıkama firması olarak önemsemekteyiz.

Halı yıkama fabrikası olarak hizmet veren Pergamon halı yıkama fabrikasında ortalama teslim süresi hava durumuna göre değişkenlik göstermekte yaz aylarında ortalama 3-4 gün kış aylarında 4-5 gün arasında halılarınızı tertemiz olmuş şekilde ve garantili yıkama yaparak teslim etmektedir.

Bergama nin tamamına ücretsiz sevislerimiz olup kapınızdan aldığımız halılarınızı temizlendikten sonra tekrar adresinize getirmekteyiz. Sizlerde halen profesyonel bir halı yıkama fabrikası ile tanışmadıysanız müşteri memnuniyetini 1. sırada tutan Pergamon halı yıkama firmamızı arayıp halılarınızı yıkatabilirsiniz. Biz eminizki yıkama sonrasında memnuniyetinizi dile getirecek ve çevrenize bizlerden bahsedeceksiniz.

Sipariş ve Bilgi için : 0545 353 30 35

Bergama ' nın En iyi Halı Yıkama Hizmeti veren fabrikasıyla daha tanışmadıysanız bizi arayın. 

%100 Müşteri Memnuniyeti ve Temizlik Sosyal Medya: